SlovenčinaČeština Russian
Argan Sublime Absolute

Argan Sublime Absolute

Cena: 0,00€
Výrobca:FarmaVita
Dostupnosť:skladom
* Objem:

Argan Oil Absolute

Veľkolepý viacúčelový voňavý nemastný olej na trup, tvár a ruky.
99% prírodných zložiek
 
 
Argan Sublime Absolute — nezabudateľná mäkkosť vášho trupu a ľahká úchvatná vôňa okuzlia vás a všetkych dookola.
 
Kombinácia používných a omlaďujúcich vlastností arganového oleja a zvlhčujúce a upokojujúce vlastnosti makadamového a avokadového olejov, rychlo sa vsiakávajú do plete, nechajúc trupu, tvari a rukám hladkosť, neobyčajnú mäkkosť a úchvatnú vôňu.
 
Vôňa: olej má ľahučkú, jemnú a zmyslovú vôňu, ktorá sa skláda s kombinácie bergamotu, ružového oleja a jazmínu.
 
Základné rastlinné zložky: arganový olej 33%, avokadový olej 33%, makadamový olej 33%.
 
Neobsahuje parabenov a silikónov.
 
 
Čarovná kombinácia luxusných olejov s úchvatnou vôňou
 
NA TRUP – nanesieme na teplú a vlhkú pleť ihneď po sprchovaní, to pôsobí vsiakávaniu oleja. Ideálny príspevok na masáž. Olej sa podrobil degmatologickému preskúmaniu a môže sa používať pre detí.
 
NA RUKY - nanesieme niekoľko kvapiek na ruky, nezabudníme na nechte, naolejujeme kutikuly aby dostali davkovanie naviac! Olej napája nutnými vitamínmi a intenzívne zvlhčuje. Výborne vyhovuje na denné používanie, úrobí pleť nežnejšou a mäkšou, rychlo sa vsiakáva pokožkou. 
 
NA TRAV – pridáte kvapku oleja do vášho obyčajného krému na tvár a nakrémujte pleť. Tento prírodný a prírodzený komplex obsahuje veľku kvantitu vitamínov, biologicky aktívnych látok, mastných kyselín a iných prospešných zložiek, nutných pre pokožku. Medzi základných pôsobení prírodného rastlinného oleja sú výživa, zmäkčovanie a zvlhčovanie pokožky ale aj zabránenie jej zostarnutia, vyrovnávanie vrasiek, zvyšenie tónusu, pružnosti a elastickosti pokožky. Ideálny prostriedok na ochránu pér pri stúdenom počasí aj denne.
 

Napísať recenziuPoznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Najhoršie           Najlepšie