SlovenčinaČeština Russian

O spoločnosti

Farmavita je talianskym laboratóriom, ktoré sa nachádza v mestečku Lokate-Varesino v okolí Milana neďaleko veľkého medzinárodného lietiska Malpensa. Spoločnosť Farmavita už 30 rokov je úspešným účastníkom trhu profesionálnou kozmetikou pre vlasy. Vďaka svojej najvyšiej kvalite, výroba s touto znáčkou získala celosvetové uznanie a dnes sa exportuje do viac ako 70 krajín. Výrobné kapacity spoločnosti Farmavita sa zakladajú na vlastnéj továrne zariadenej najmodernejšou technikou. Tu sa nachadza aj vedecko-výskumný laboratórium, skúsene odborníci ktorého uskutočnia pokrokové skúmania v oblasti kozmetológickej vedy. Nepretržité skúmania, starostlivý odbor prvkov, obrovská zásoba zabehnutých aktívnych vzorcov overovaných najmodernejšími metódami analýz, umožňujú ročne dodávanie trhu stále väčšími inovačnými výrobmi  spoločnosti najvyšiej kvality. Výroba nášej spoločnosti vyhovieva požiadavkám a očakávaniam naších zákazníkov z celého sveta. 
 
 
Najnovšie výrobky spoločnosti  «Farmavita»:
1) Farbivo Suprema Color – amoniakálne farbivo z výťažkom macadamiového, avokádového a arganového olejov. Zdravie a krása vaších vlasov.
2) Farbiace masky Amethyste Colouring Mask – masky pre občerstvenie farby a obnovenie vlasov.
3) Suché tepelné tienenie s narovnávajúcim účinkom HD Smooth and protect spray, pridá vlasom hodvabný lesk, hladkosť, mäkkosť, ultra lesk, protiví kučeráveniu a má antistatický účinok.
4) Pena a kondicionér pre priemerné fixovanie HD Conditioning & shaping chantilly, pridá hodvabnosť, umožní ľahšie česanie a urobí vlasy viac trblietavými.