Zosilňovače farby Booster 100 ml

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

OZ FarmaVita reprezentuje najnovšie zosilňovače farbidla Booster 
 
Tri nové odtiene – červená (0.66), oranžová (0.44) a fialová (0.22) – zmiešane v rôznych pomeroch umožnia viacere varianty sýteho barvenia.  Boosters sa odporuča používať na tónovanie, barvenie a pre regeneráciu farby.
 
  
Najnovšie odtiene Booster umožnia:
 
Zosilniť farbu. Zmiešame žiadanú odtieň Life Color Plus a zosilňovač Booster čo zvýši jas a intenzivitu farby. Miešanie: farbivo Life Color Plus+Booster v pomeru 2:1 a  oxidačné činidlo v pomeru 1:1,5. Napríklad: zmiešame 40 ml Life Color Plus + 20 ml zosilňovača+ 90 ml oxidačného činidla Life Crem Developer. Zdržíme  35 minut.
Farbenie, ombre, funny color. Aby sme dostali farebné a jasné pramene zmiešame oxidačné činidlo Life Cream Developer a zosilňovač farby Booster v pomeru 1:1. Postup: zmiešame zosilňovač farby a oxidačné činidlo Life Cream Developer 20-30-40 vol. Zosvetlí o 2 tóny. Zdržanie 34 minút.
Obnoviť farbu. Vytvoriť kreatívne tóny. Aby sme obnovili farbu a prídali žiaru vlasom zmiešame žiadaný tón Boostera a masku Amethyste Color Mask. Zdržanie 5-15 minút. Zmyvá sa bez používania šampóna.