Krém-farba Suprema Color 60 ml

Krémová farba na vlasy Suprema Color 60 ml

Krémová farba na vlasy Suprema Color 60 ml

Krém farba na vlasy 60 ml Suprema Color 60 ml – profesionálna krém farba na vlasy, k..

0,00€

Krém farba na vlasy 60 ml

 

Suprema Color 60 ml – profesionálna krém farba na vlasy, ktorá vďaka svojim  unikátnym prvkom  si poradí so šedinami akejkoľvek zložitosti.  Zaistí 100% zafarbenie šedín.  SUPREMA COLOR zaručí sýty, lesklý a jasný výsledok vďaka prísadám najvyššej kvality a vzorcu s krémovou zásadou, obohateným  látkami a tukmi, ktoré zvlhčujú  a regenerujú vlasy, a zároveň spolupracujú s výnimočným, obdivuhodným súhrnom olejov.  Po zafarbení vonkajšia vrstva vlasu je tesne doliahnutá, a vďaka olejom, ktoré sú súčasťou, vlasy nadobúdajú lesklý vzhľad, sú zdravšie a hodvábnejšie. 

OHROMUJÚCA KOLEKCIA FARIEB - 117 odtieňov 

 

Miešanie:

Zmiešame SUPREMA COLOR 1:1,5 a oxidačné činidlo CREAM DEVELOPER 10/20/30/40 vol.  alebo 1:2 s 40 vol.   v prípade super vysvetlenia vlasov.

Zmiešame SUPREMA COLOR 1:1 s CREAM DEVELOPER  10/20/30/40 vol.  aby sme dostali intenzívnejšie zafarbenie. 

Návod na použitie:

Do 50% šedivých vlasov  použijeme iba farbu so zvoleným odtieňom.

Pri viac ako 50% šedivých vlasov  použijeme polovicu tuby farby potrebného odtieňa  a polovicu tuby   prírodného  odtieňa  v pomere  približne 1:1 (napríklad, 6.35+6.0). 

Doba pôsobenia: Ak farbíme tón v  tón dáme oxidačné činidlo 3% (10vol) na 30-40 min. Ak farbíme šedivé vlasy dáme oxidačné činidlo 6% (20vol) na 30-45 min. Ak vytónujeme 2-3 tóny svetlejšie dáme oxidačné činidlo 9% (30vol) na 30-40 min. Na osvetlenie 4-5 tónov používame intenzívnejšie odfarbovače — dáme oxidačné činidlo 9% (30vol) alebo 12% (40vol) na 40-45 min. Po zafarbení umyjeme vlasy teplou vodou používajúc šampón na farbené vlasy Back Bar Red Orange alebo Amethyste Color Shampoo.

Prvé použitie (nefarbené  vlasy): najprv nanesieme časť zmesi po celej dĺžke vlasov unikajúc korienky a čakáme nasledujúcich 20 minút. Zvyšok zmesi dáme na korienky  a čakáme 20 minút navyše. Celkový čas zafarbenia je 40 minút.

Farbenie odrastených korienkov:  nanesieme časť zmesi na odrastené korienky, čakáme 20-30 minút. Zvyšok zmesi nanesieme na  celkovú dĺžku  vlasov a čakáme nasledujúcich 10-15 minút. 

Technológie a aróma:

Aróma – novšia a inovačná ovocná aróma s jarnou čerstvosťou  maskuje  vôňu amoniaku a spríjemní priebeh farbenia pre zákazníka aj kaderníka.

Veľkolepý súbor olejov:  arganový, makadamiový   a avokádový oleje vytvárajú silnú kombináciu zmäkčujúcich a starajúcich sa prvkov, a zaručia  žiarivý lesk  a ochranu vlasov.

Makadamiový olej je obohatený kyselinou olejovou, palmiteoylovou a linolovou ako aj nasýtenými mastnými kyselinami s neporovnateľnými zmäkčujúcimi vlastnosťami.

Arganový olej je jedným y najvzácnejších olejov na zemegule, je bohatý E–vitamín, linolovú kyselinu, prírodné  tokoferoly, ktoré mu  pridávajú antioxidačné vlastnosti.

Olej avokáda je nasýtený mastnými kyselinami (84%), А - vitamínom, В - vitamínom, čo  ho robí mimoriadne účinným  prvkom  starostlivosti o vlasy.

Krémová zásada je obohatená zložkami a tukmi, ktoré kondicionujú vlasy.