Košik
0
Back Bar Cream Plus Maska

Back Bar Cream Plus Maska

  • Skladom 6,08
  • 6,08€Pri objednávke nad 50€ poštovné zdarma v rámci Slovenska

Pri objednávke nad 100€ poštovné zdarma v rámci České republiky

BACK BAR CREAM PLUS MASK - Jemná krém-maska, založená na výťažku zo semien slnečnice (laminácia).
 
Maska ako prípravok pre starostlivosť o vlasy:

Chráni vlasy pred voľnými radikálmi, nepriaznivým pôsobením častejšieho farbenia a fénovania aj slnečného UF- žiarenia. Spraví vlasy jemnými, ovládateľnými a zvýrazní ich farbu.

 
Návod na použitie
Rovnomerne nanášame na čisté vlhké vlasy, necháme účinkovať 3-­5 minút, dôkladné opláchneme vodou.
Maska sa používa na lamináciu vlasov

NAČO LAMINOVAŤ?

Každý vlas vyzerá ako kmeň (odborný názov je "stvol") so šupinami, ktoré od začiatku obklopujú ho veľmi tesne. Ale pod vplyvom času a nepriaznivých faktorov tieto šupiny začínajú sa odlupovať a povrch vlasu sa stáva drsným. Končeky sa štepia, lámu, vlasy strácajú lesk lebo ich odrážajúca plocha je poškodená. Ochranná vrstva, tvoriaca sa na povrchu vlasu po laminovaní, spája končeky a vytvára nový povrch. Je bezbečná lebo do jej zloženia patria rôzne prospešné látky, napríklad, proteín, ktorý pridá vlasom pružnosť a obrannú schopnosť voči rozličným poškodeniam. 
 
Na lamináciu je ideálne používať koktail prípravkov  FARMAVITA:
BACK BAR CREAM PLUS + AMETHYSTE COLOR RE­VITAL RESTORING LOTION
 
Laminácia vlasov pomocou BACK BAR CREAM PLUS MASK
 
Laminácia vlasov – je proces v priebehu ktorého sa na povrch vlasov nanáša špeciálny vzdušný film. Tento postup je podobný laminácie papiera – posilňuje vlasy, účinne chráni pred poškodením. Navyše, laminácia zlepší tvar vlasov, vyhladzuje ich a pridá lesk, chráni pred vonkajšími nepriaznivými faktormi. Najlepší účinok laminácie pozoruje sa na zafarbených, ondulovaných, rozštiepených a jemných vlasoch.
 
Laminácia:
Umyjeme vlasy šampónom Back Bar Mint na hĺbkové čistenie (umyjeme len vlasy po celej dĺžke nie pokožku). Dôkladné osušíme uterákom, učešeme a rozdelíme na 5 centimetrov široké a 3 milimetre hrubé častí začínajúc od zátylku. Podkladáme fóliu pozdĺž tej časti vlasov, ktorú spracúvame. Zmes Back Bar Cream Plus Mask dávame len na tie miesta, kde vlas je poškodený a drsný. Kučeravé a ondulované vlasy môžeme obrábať bez používania fólie pomocou klimazónu alebo sušiacej helmy. Ak používame zmes po celej dĺžke vlasov, musíme nechať 2-3 centimetre od korienkov. Prameň zabalíme do fólie aby sme nezalomili končeky. Keď sú všetky vlasy zabalené, žehlíme každý prameň začínajúc od zátylku. Teplota musí byť menej 180 stupňov, každý prameň žehlíme 4 sekundy. Aby sme nepopálili pokožku hlavy, pod každým prameňom umiestnime vreckovku alebo servítku. Počas procedúry, ak vlasy sú veľmi drsné alebo poškodené, môžeme počuť hlučné praskanie. Po ukončení necháme vlasy úplne vychladnúť a potom dôkladné umyjeme pod tečúcou vodou. 
 
Počas laminácie vlasy prímu toľko zmesi koľko potrebujú! 
V závislostí od stavu vlasov laminácia sa drží až 4 týždne a má kumulačný efekt
 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie