Tricogen - Odstránenie prebytočného mazu pokožky, ničí lupiny, zastaví vypadávanie vlasov

Shampoo tricogen - Trojučinný šampón

Shampoo tricogen - Trojučinný šampón

Šampón s trojitým účinkom Auxina Tricogena a rastlinnými výťažkami (250 ml)Trojmocný  šampón s ..

9,95€

Lotion tricogen - Sérum intenzívneho trichológického pôsobenia

Lotion tricogen - Sérum intenzívneho trichológického pôsobenia

Umožňuje prírodný rast vlasov, vyrovnáva trichológické poruchy, spôsobené nadbytočnou tvorbou mazu p..

20,50€

Lotion tricogen - Sérum intenzívneho trichológického pôsobenia

Lotion tricogen - Sérum intenzívneho trichológického pôsobenia

Umožňuje prírodný rast vlasov, vyrovnáva trichológické poruchy, spôsobené nadbytočnou tvorbou mazu p..

23,30€

TRICOGEN

Odstránenie zbytočnéj mastnosti pokožky, ničí lupiny, zastaví vypadávanie vlasov je trojitým efektom, ktorý je ľahkodosiahnuteľným pri používaní kontrastného programu Tricogen. Komplexný vplyv na všetké fázy fiziológického ciklu vlasov sa dosahuje ďaka deju kvetinového balzamu Balsamo Fioravanti, majúceho viaceré zmäkčujúce a vyživujúce vlastnosti, a deju (Auxina Tricogena), prírodného prvku rebríčeka a podbeľu, ktoré stimulujú fungovanie vlasovej cibuľky.
 
SHAMPOO TRICOGEN - Trojučinný šampón s Auxina Tricogena a rastlinnými výťažkami (250 ml)
 
Trojučinný šampón s auxinou a kvetinovými výťažkami, ktoré hlboko prenikajú do pokožky hlavy, spôsobujú rast vlasov, vyrovnávajú trichológické poruchy, spôsobené zbytočnou mastnosťou pokožky a lupinami.
Inštrukcie na použítie: nanesieme na vlhké vlasy, masirujeme a opláchníme. Ak je nútne – zopakujeme. Používame spolu s KrémKrémKrémom Tricogen.
 
 
LOTION TRICOGEN - Krém intenzívneho trichológického pôsobenia (12*8/100 ml)
 
Umožnuje prírodny rast vlasov, vyrovnáva trichológické poruchy, spôsobené zbytočnou mastnosťou pokožky a lupinami. Borí sa z vyskytom seborrhei, pomáha ničiť lupiny a zastaví vypadávaniu vlasov. Tento trojitý efekt sa dosahuje pri používaní uplného programu Tricogen.
Inštrukcie na použítie: umyjeme vlasy špecialným šampónom Tricogen. Masirujuc pokožku nanesieme obsah ampuly na korene vlasov. Necháme účinkovať niekoľko minút a  úrobime účes bez opláchnutia. Používame 2­3 krát tyždenne. Keď sa stav vlasov a pokožky zlepší, odporúčame používať jedenkrát tyždenne s podporovacím účelom.
 
ÚČINKUJÚCE PRÍSADY:
 
Balsamo FIORAVANTI. Tento bohatší komplex vzacných rastlinných silíc byliniek Stredozemia má antiseptický a hojací efekt. Myrha odjakživa sa používá ako účinkujúci antiseptykum a zastierací prípravok, a ďumbier má tónizujúce a spevňujúce schopnosti. Synergia týchto prírodných látok vedie ku zničeniu všetkych cudzích a škodivých prvkov vo vlasovej cibuľke. Silica Vavrínu pravého zaistí optimálne podmienky na zachovávanie tónusu vlasových hrbočekov, a výťažka škorice (Cinnamon), ktorá je maltovinou, efektívne očistí pokokžku. Olej Galbanum má upokojujúce a spevňujúce vlastnosti. Kerkuma má ústrednú úlohu, pokiaľ pridá vlasom tvar a lesk. Olej semen klinčekov odvadzá zbytočnú mastnosť, obnovia a normalizujú bilanciu pokožky. Silica divej lesnej borovice a prírodné kryštaly mentólu zaistia statočnú vyživu vlasov počas ich rekonštruovania a rástu.
 
INTEZÍVNA TERAPIA 
 
šampón + Krém 2­3 krát tyždenne
 
PREVENCIA A OBSTARÁVANIE 
 
šampón + Krém 1­2 krát tyždenne