Bioxil Šampón proti vypadávaniu vlasov

Bioxil Šampón proti vypadávaniu vlasov

  • Skladom 9,95
  • 9,95€Pri objednávke nad 50€ poštovné zdarma v rámci Slovenska

Pri objednávke nad 100€ poštovné zdarma v rámci České republiky

Šampón obsahuje trimetylxateín (kofeín) a vitamín E. Jemne očistí vlasy a pokožku, zároveň ju pripraví k pôsobeniu Krému Bioxil. Aktívne rastlinné prvky tvoriace obsah šampónu podporujú cirkuláciu krvi v pokožke a majú ochranné vlastnosti.

Návod na použitie: nanesieme potrebné množstvo prípravku na mokré vlasy, poriadne votrieme, opláchneme. Ak je to potrebné, zopakujeme. Odporúča sa používať s Krémom Bioxil.

AKTÍVNE ZLOŽKY:

AUXÍN (AUXINA TRICOGENA) je rastlinným výťažkom na základe alkoholu, jeho účinok spočíva v stimulácii vlasových cibuliek, normalizácii látkovej výmeny a cirkulácii krvi. Pozitívny vplyv výťažku na vlasovú cibuľku spočíva v normalizácii kyslíkovej výmeny medzi koreňmi vlasov a cirkuláciou krvi (krvným obehom). Jedinečná fyziologická výživa vlasovej cibuľky ráta so zmenou fáz života vlasu. ANAGÉN (silný rast), KATAGÉN (obdobie morfologického a biochemického poklesu, pokoja), TELAGÉN (zastavenie morfologického a funkčného deja - vypadávanie), KOFEÍN (Trimetilaxantina) — má stimulačné účinky, ľahko sa vstrebáva pokožkou, zlepšuje cirkuláciu v podkožných krvných cievach.

VITAMÍN Е má antioxidačný účinok a chráni bunky pred UV žiarením a voľnými radikálmi, ktoré spomaľujú fyziologické procesy. 

INTEZÍVNA TERAPIA 

šampón + sérum 2­-3-krát týždenne

PREVENCIA A STAROSTLÍVOSŤ

šampón + sérum 1­-2-krát týždenne

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štítky: šampón proti vypadávaniu vlasov