Lotion tricogen - Sérum intenzívneho trichológického pôsobenia

Lotion tricogen - Sérum intenzívneho trichológického pôsobenia

  • Skladom 23,30
  • 23,30€Pri objednávke nad 50€ poštovné zdarma v rámci Slovenska

Pri objednávke nad 100€ poštovné zdarma v rámci České republiky

Umožňuje prírodný rast vlasov, vyrovnáva trichológické poruchy, spôsobené nadbytočnou tvorbou mazu pokožky a lupinami. Bojuje s prejavmi seborea, pomáha zničiť lupiny a braní vypadávaniu vlasov. Tento trojitý efekt sa dosahuje pri používaní kompletného programu Tricogen.

Návod na použitie: umyjeme vlasy špeciálnym šampónom Tricogen. Masírujúc pokožku nanesieme obsah ampuly na korienky vlasov. Necháme účinkovať niekoľko minút a spravíme účes bez opláchnutia. Používame 2 ­- 3-krát týždenne. Keď sa stav vlasov a pokožky zlepší, odporúčame používať jedenkrát týždenne s podporovacím účelom.

ÚČINKUJÚCE PRÍSADY:

Balsamo FIORAVANTI. Tento bohatý komplex vzácnych rastlinných silíc byliniek Stredozemia má antiseptický a hojací efekt. Myrha odjakživa sa používa ako účinkujúci antiseptikum a upokojujúci  prípravok, zázvor má tonizujúce a spevňujúce schopnosti. Synergia týchto prírodných látok vedie ku zničeniu všetkých cudzích a škodlivých prvkov vo vlasovej cibuľke. Silica Vavrínu pravého zaistí optimálne podmienky na zachovávanie tonusu vlasových hrbolčekov a výťažky zo škorice (Cinnamon), ktorá je maltovinou, efektívne očistia pokožku. Olej Galbanum má upokojujúce a spevňujúce vlastnosti. Kurkuma má ústrednú úlohu, pretože dodáva vlasom tvar a lesk. Olej semien klinčekov odstráni nadbytočnú tvorbu mazu, obnoví a normalizuje bilanciu pokožky. Silica divej lesnej borovice a prírodné kryštály mentolu zaistia dostatočnú výživu vlasov počas ich regenerácie a rastu.

INTENZÍVNA LIEČBA

šampón + ampulky 2-3-krát týždenne

PREVENCIA A OŠETROVENIE

šampón + ampulky 1-2-krát týždenne

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie