LOTION BIOXIL Dermatologicky aktívne sérum proti vypadávaniu vlasov

LOTION BIOXIL Dermatologicky aktívne sérum proti vypadávaniu vlasov

  • Skladom 24,20
  • 24,20€Pri objednávke nad 50€ poštovné zdarma v rámci Slovenska

Pri objednávke nad 100€ poštovné zdarma v rámci České republiky

Intenzívny liečivý prostriedok proti vypadávaniu vlasov, bez vône. Vlastnosti sérumu Bioxil sú vyvolané spoluprácou dvoch aktívnych prvkov: auxínu, ktorý pôsobi k látkovej výmene medzi vlasmi a pokožkou (obnovuje cirkuláciu krvi), a rtimetylxantínu (kofeínu), stimulujúcemu tento životný proces. Taká kombinácia prvkov ideálne vyhovuje pre použitie  v rámci profilaktického prípravku proti vypadávaniu vlasov aj za estetickým účelom.

Návod na použitie: pred použitím umyjeme vlasy špeciálnym šampónom Bioxil. Masírujúc pokožku, nanesieme obsah ampuly, učešeme vlasy takým spôsobom aby látka sa vsiakla čo najbližšie ku korienkom vlasov. Necháme účinkovať zopár minút a upravíme vlasy bez umytia.

ÚČINKUJÚCE PRÍSADY:

AUXÍN (AUXINA TRICOGENA) je rastlinným výťažkom na alkoholickom základe, jeho účinok leží v stimulácii vlasových cibuliek, normalizácii látkovej výmeny medzi koreňmi vlasov, obnovení cirkulácie krvi. Prínos vlasovej cibuľke spočíva v normalizácii kyslíkovej výmeny medzi koreňmi vlasov a cirkuláciou krvi ( krvný obeh). Unikátna fyziologická výživa vlasovej cibuľky ráta so zmenou fáz života vlasu. ANAGÉN (silný rast), KATAGÉN (obdobie morfologického a biochemického poklesu, pokoja), TELAGÉN (zastavenie morfologického a funkčného deja - vypadávanie), KOFEÍN (Trimetilaxantina) — má stimulačné pôsobenie, ľahko sa vstrebáva pokožkou, zlepší cirkuláciu v podkožných krvných cievach.

VITAMÍN-Е má antioxidačný efekt a chráni bunky pred UV žiarením a voľnými radikálmi, ktoré spomaľujú fyziologické procesy. 

INTEZÍVNA TERAPIA 

šampón + sérum 2-­3-krát týždenne

PREVENCIA A STAROSTLIVOSŤ

šampón + sérum 1­-2-krát týždenne

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie