O spoločnosti

Spoločnosť FarmaProf s.r.o. je oficiálnym a exkluzívnym dovozcom obchodnej značky FarmaVita na území Slovenskej a Českej republiky.

FarmaVita s.r.o. je  talianska spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1973 v Miláne s cieľom vytvoriť a propagovať profesionálnu kozmetiku pre starostlivosť o vlasy.  Po zmene majiteľa v roku 1990 do čela spoločnosti sa dostal nový kompetentný manažér, vďaka ktorému sa veľmi rýchlo rozšírila jej povesť. A už veľa rokov FarmaVita s.r.o.  je dobre etablovaná spoločnosť, ktorá neustále zdokonaľuje svoje výrobky aby posilnila krásu a zdravie vlasov, pričom čerpá z dlhoročných skúseností energiu. Počas tejto doby výrobky značky získali medzinárodné uznanie a dnes sa vyvážajú do viac ako 50 krajín.

Výrobná kapacita spoločnosti je založená na vlastnej továrni, vybavenej najmodernejšimi technológiami. Tu sa nachádza vedecko-výskumné laboratórium, v ktorom skúsení odborníci a koloristi vykonávajú progresívne výskumy v oblasti kozmetickej vedy. Neustále skúmania, dôsledný  výber surovín, obrovské zásoby vypracovaných aktívnych vzorcov, testovaných najmodernejšími analytickými metódami umožňujú spoločnosti každoročne zavádzať na kozmetický trh viac a viac inovatívnych vysokokvalitných výrobkov, ktoré dokážu uspokojiť potreby rôznych zákazníkov zo všetkých kontinentov. To všetko zabezpečuje vysokú kvalitu produkcie a dynamický, progresívny rozvoj značky. FarmaVita s.r.o. poskytuje úplný cyklus priemyselného komplexu.

Na Slovensku a v Českej republike produkty obchodnej značky FarmaVita už si stihli obľúbiť kaderníci a ľudia, ktorí sa presvedčili v účinnosti kozmetiky. Väčšina produktov pozostáva najmä z extraktov  liečivých rastlín ako levanduľa, rozmarín, mäta, šalvia, palina, ľubovník bodkovaný, žihľava, eukalyptus, éterické oleje, vitamíny, pantenol. Práve pantenol chráni vlasy pred agresívnym vplyvom vonkajšieho prostredia, poskytuje výživu a ochranu, zachováva ich farbu a lesk!

Línia profesionálnej kozmetiky pre starostlivosť o vlasy obchodnej značky FarmaVita poskytuje celý komplex potrebných produktov:

šetriace farby na vlasy s permanentnými farbivami na báze oleja z para orechov a výťažkov zo stredomorských bylín, farby na vlasy bez amoniaku na báze agranového oleja, ako aj farby na vlasy bez PPD a resorcinolu s minimálnym obsahom amoniaku na báze rastlinného keratínu;

technické prípravky pre starostlivosť o vlasy na použitie v salónoch krásy;

spa laminácia vlasov;

bio trvalá;

narovnávanie vlasov;

všetky potrebné stylingové produkty, ktoré pomáhajú zdôrazniť krásu vašich vlasov: lesk, ochrana, objem, fixácia, hydratácia, ochrana rozštiepených končekov vlasov,

prípravky na báze fixačnej živice - ideálne svadobné a večerné účesy, ktoré vydržia niekoľko dní;

liečivé prípravky, poskytujúce riešenie na všetky problémy s vlasmi a pokožkou hlavy;

línia pre mužov - kvalitné výrobky pre prácu holičov;

výrobky pre starostlivosť o vlasy na domáce použitie, pomáhajúce zachovávať farbu vlasov, hydratovať, pridávať objem alebo narovnávať nepoddajné kučeravé vlasy.

Filozofiou spoločnosti je napredovanie a stabilný pokrok, a práve preto sme otvorení pre dlhodobú a vzájomne prospešnú spoluprácu. Spoločnosť FarmaProf s.r.o. sprevádza kaderníkov v komplexnej všestrannej starostlivosti o vlasy zákazníkov, pričom rešpektuje požiadavky stálych a nových zákazníkov berúc do úvahy potreby salónov v podnikaní a konkurenčné podmienky na trhu. Myslí aj na možností samotných kaderníkov v realizácii marketingu. Majitelia salónov vždy majú záujem o použitie produktov obchodnej značky FarmaVita v svojej práci -  rýchle dodanie tovaru po celej krajine, kvalifikované poradenstvo, nepretržité školenia, semináre, vďační klienti a kaderníci.

Počas práci s výrobkami obchodnej značky FarmaVita budete cítiť vôňu juhu, horúceho piesku, morského vánku a exotického ovocia, ktoré sú tak charakteristické pre Taliansko. A nadšenie, zhovorčivosť a radosť budú s Vami stále!