O spoločnosti

Spoločnosť FarmaProf s.r.o. je oficiálnym a exkluzívnym dovozcom  obchodnej značky FarmaVita na území Slovenskej a Českej republiky.

FarmaVita s.r.l. je  talianska spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1973 v Miláne s cieľom vytvoriť a propagovať profesionálnu kozmetiku pre  starostlivosť o vlasy.   V roku 1990, po zmene majiteľa, do čela  spoločnosti sa dostal nový kompetentný manažment, vďaka ktorému sa veľmi rýchlo rozšírila  povesť spoločnosti a už veľa rokov FarmaVita s.r.l. je dobre etablovaná spoločnosť, ktorá  neustále zdokonaľuje svoje výrobky, aby posilnila krásu a zdravie vlasov, pričom  silu čerpá  z dlhoročných skúseností. Počas tejto doby výrobky značky získali medzinárodné uznanie a dnes sa vyvážajú do viac ako 50 krajín.

Výrobná kapacita spoločnosti je založená na vlastnej továrni, vybavenej najmodernejšou technológiou. Tu  sa nachádza vedecko-výskumné laboratórium, v ktorom skúsení odborníci a koloristi vykonávajú progresívne výskumy v oblasti kozmetickej vedy. Neustále výskumy, dôsledný  výber surovín, obrovské zásoby vypracovaných aktívnych vzorcov, testovaných najmodernejšími analytickými metódami,  umožňujú spoločnosti každoročne zavádzať na kozmetický trh viac  a viac inovatívnych vysoko kvalitných výrobkov, ktoré môžu uspokojiť potreby rôznych zákazníkov zo všetkých kontinentov. To všetko poskytuje vysoko kvalitné produkty, ako aj dynamický a progresívny rozvoj značky, as FarmaVita s.r.l. poskytuje úplný cyklus priemyselného komplexu.

Produkty obchodnej značky FarmaVita   už  si  stihli obľúbiť kaderníci a obyvatelia Slovenska a Českej republiky, ktoré sa osvedčili  ako užitočná kozmetika.  Zloženie  väčšiny produktov pozostáva najmä  z extraktov  liečivých rastlín ako levanduľa, rozmarín, mäta, šalvia, palina, ľubovník bodkovaný, žihľava, eukalyptus, éterické oleje, vitamíny, panthenol - ktorý chráni vlasy pred účinkami agresívneho prostredia a poskytuje výživu, ochranu, zachováva farbu a lesk vlasov!

Línia  profesionálnej kozmetiky pre starostlivosť o vlasy obchodnej značky  FarmaVita poskytuje celý komplex  potrebných produktov:

šetriace  farby  na vlasy s permanentnými farbivami na báze oleja z para orechov  a výťažkov   zo stredomorských bylín, farby na vlasy bez amoniaku na báze

agranového oleja, ako aj farby na vlasy bez PPD a resorcinolu s minimálnym   obsahom amoniaku na báze rastlinného keratínu;

technické prípravky  na starostlivosť o vlasy na použitie v salónoch krásy;

spa - laminácia vlasov;

bio- trvalá ;

narovnávanie vlasov;

všetky potrebné stylingové produkty, ktoré pomáhajú zdôrazniť krásu vašich vlasov: lesk, ochrana, objem, fixácia, hydratácia, ochrana rozštiepených  končekov vlasov,

prípravky na báze fixačnej živice - ideálne psvadobné a večerné účesy, ktoré vydržia niekoľko dní;

liečivé prípravky, poskytujúce riešenie na všetky vlasové  problémy a pokožky hlavy;

línia  pre mužov - kvalitné výrobky pre prácu holičov;

výrobky na  starostlivosť o vlasy pre domáce použitie,  pomáhajúce zachovávať farbu vlasov, hydratovať, pridávať objem alebo narovnávať nepoddajné kučeravé vlasy.

Hlavnou myšlienkou  filozofie spoločnosti je napredovanie a stabilný pokrok, a práve  preto  sme otvorení pre  dlhodobú a vzájomne prospešnú spoluprácu. Spoločnosť FarmaProf s.r.o. sprevádza kaderníkov v komplexnej všestrannej starostlivosti o vlasy  zákazníkov, pričom berie do úvahy požiadavky každého – stáleho  a nového zákazníka, berúc do úvahy potreby salónu v podnikaní a konkurenčné podmienky na trhu,  aj možnosti samotných kaderníkov v realizácii marketingu. Majiteľov  salónov vždy záujme možnosť použitia produktov obchodnej značky  FarmaVita pri  svojej práci -  rýchle dodanie tovaru po celej krajine, kvalifikované poradenstvo, nepretržité  školenia, semináre, vďační klienti a kaderníci.

Pracujúc  s výrobkami obchodnej značky  FarmaVita, budete cítiť vôňu  juhu, horúceho  piesku, morského  vánku a exotického ovocia,  zvodné  vône, pocítite  radosť, zhovorčivosť a zábavu, ktorá je  charakteristická pre Taliansko!