OMNIPLEX Komplex pre kaderníctva

OMNIPLEX Komplex pre kaderníctva

  • Skladom 134,85
  • 134,85€Pri objednávke nad 50€ poštovné zdarma v rámci Slovenska

Pri objednávke nad 100€ poštovné zdarma v rámci České republiky

OMNIPLEX n.1

Prípravok na záchranu a rekonštruovanie vlasov počas farbenia, superodfarbovania, ondulácie a narovnania. Používa sa ako doplňujúcí prípravok ku hociakým fárbivam, odfarbovačom, prostriedkom na narovnanie vlasov a na onduláciu. Omniplex sa môže  používať aj ako prostriedok na intenzívné spevnenie vlasov ak zmiešame Omniplex č 1 a č 2.

 

OMNIPLEX n.2

Zachovávač po použití Omniplex č 1. Je následujúcou etapou systému Omniplex, ktorá posilňuje  a uzatvára činnosť Omniplex č 1. Aplikujte hneď v umývadle bezprostredne na vlasoch. O 5- 10 minút dôkladne oplachníte.

 

Farbenie vlasov

Návod na použitie:


Vymiešame farbívo a  potrebné množstvo oxidačného krému, dodržiavajúc sa  vášho obvyklého postupu pri fárbení. Po dôkladnom vymiešaní farbíva a oxidačného činidla pridáme: 1 ml Omniplex č 1 na každé 10 ml farbíva. Pre superblondy (rozpústené v pomere 1:2) pridáme 2 ml Omniplex č 1 na každé 10 ml farbíva. Dáme zmes na vlasy a necháme účinkovať toľko, koľko obyčajne dávame počas obvyklého farbenia, dôkladne umýjeme vlasy šampónom Amethyste. Dáme na vlasy potrebné množstvo Omniplex č 2, záleží od dlžky vlasov, necháme účinkovať čonajmenej 5 – 10 minút. Dôkladne umýjeme a osušíme fénom.

Príklad 1: ak farbíme tón na tón – vymiešame farbívo a oxidačné činidlo v pomere 1:1 (1:1,5), 60 ml farbíva a 60 ml oxidačného činidla. Prídame 6 ml Omniplex č 1.

Príklad 2: ak odfarbujeme – vymiešame farbívo a oxidačné činidlo v pomere 1:2, 50 ml farbíva a 10 ml oxidačného činidla. Prídame 10 ml Omniplex č 1.

 

Odfárbenie vlasov

Odfárbenie vlasov pomocou odfarbovacieho púderu alebo kréma.

 

Návod na použitie:

Vymiešame odfarbovací púder a potrebné množstvo oxidačného činidla, pridržiavajúc sa obvyklého postupu. Po dôkladnom miešaní pridáme 2 ml Omniplex č 1 na každé 10 gr odfarbovacieho púderu. Dáme zmes na vlasy a necháme účinkovať toľko, koľko obvyklé dávame počas odfarbovania, dôkladne umyjeme vlasy šampónom Amethyste. Dáme na vlasy potrebné množstvo Omniplex č 2, v závislosti od dlžky vlasov, necháme účinkovať čonajmenej 5 – 10 minút. Dôkladne umýjeme vlasy a osušíme fénom.

Príklad: vymiešame 20 gr odfarbovacieho púderu a 40 ml oxidačného činidla. Prídame 4 ml Omniplex č 1.


Rekonštrukcia a spevnenie vlasov

Použitie  Omniplexu  ako odborného prípravku na intenzívne rekonštruovanie a spevnenie vlasov (bez chémického zásahu)


Poznámka:

Vymiešame 10 ml Omniplex č 1 a 10 ml Omniplex č 2. Umýjeme vlasy šampónom Amethyste, dáme zmes na vlhké vlasy, začínajúc od korienkov až ku koncom vlasov a necháme účinkovať vedľa zdroja tepla 5 – 10 minút, v závislosti od miery poškodenia vlasov. Dôkladne umyjeme vlasy bez použitia šampónu. Zopakujme a namastíme Omniplex č 2 začínajúc od korienkov až ku koncom vlasov a učešeme ich. Necháme účinkovať 2 – 3 minuty. Dôkladne umýjeme vlasy nepoužívajúc šampón a vysušíme fénom.

Chémické narovnanie vlasov

 Návod na použitie:

Pridáme 10 ml Omniplex č 1 na každé 50 ml narovnávajúceho krému. Dáme zmes na vlasy ako je uvedené v návode na používanie. Dáme na vlasy neutralizátor. Necháme na čas ktorý je uvedený v inštrukcii pre chemické narovnanie, potom dôkladne umyjeme. Rovnomerne dáme na vlasy potrebné množstvo Omniplex č 2, v závislosti od dlžky vlasov, necháme účinkovať čonajmenej 5 – 10 minút. Dôkladne umyjeme vlasy a vysušíme fénom.

 

Ondulácia

Návod na použitie:

Urobíme trvalú podľa  inštrukcie. Po nanesení na vlasy neutralizátora trvalej, odstránime natáčky a dôkladné osušíme vlasy uterákom. Pre dlhé a stredne dlhé vlasy rovnomerne nanesieme 30 ml Omniplex č 1 začínajúc od korienkov až ku koncom vlasov a necháme účinkovať 10 minút. Bez umytia pridáme potrebné množstvo Omniplex č 2 začínajúc od korienkov až ku koncom vlasov a necháme účinkovať 5 - 10 minút. Dôkladne umýjeme vlasy nepoužívajúc šampón a vysušíme fénom.


Výsoká úroveň ochrany vlasov a pokožky.

Hociake fárbenie, akejkoľvek zložitosti a bez poškodenia vlasov!

 

- Dlhšie trvajúca  farba vlasov

- Oveľa  lepšia kvalita vlasov po farbení

- Vlasy budú mäkké, zdráve, leslé a voňavé.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie