Shampoo tricogen - Trojučinný šampón

Shampoo tricogen - Trojučinný šampón

  • Skladom 9,95
  • 9,95€Pri objednávke nad 50€ poštovné zdarma v rámci Slovenska

Pri objednávke nad 100€ poštovné zdarma v rámci České republiky

Šampón s trojitým účinkom Auxina Tricogena a rastlinnými výťažkami (250 ml)

Trojmocný  šampón s auxínom a kvetinovými výťažkami, ktoré hlboko prenikajú do pokožky hlavy, spôsobujú rast vlasov, vyrovnávajú trichológické poruchy, spôsobené prebytočným mazom pokožky a lupinami.

Návod na použitie: nanesieme na vlhké vlasy, rozmasírujeme  a opláchneme. Ak je to potrebné procedúru zopakujeme. Používame spolu so sérumom alebo ampulkami  Tricogen.

AKTÍVNE ZLOŽKY:

Balsamo FIORAVANTI. Tento bohatý komplex vzácnych rastlinných silíc byliniek Stredozemia má antiseptický a hojivý účinok. Myrha sa odjakživa používa ako účinkujúci antiseptikum a upokojujúci  prípravok, a zázvor má tonizujúce a spevňujúce schopnosti. Synergia týchto prírodných látok vedie ku zničeniu všetkých cudzích a škodlivých prvkov vo vlasovej cibuľke. Esenciálny olej z ušľachtilej vavríny vytvára optimálne podmienky na zachovávanie tonusu vlasových hrbolčekov, a výťažok škorice (Cinnamon), ktorá je maltovinou, efektívne čistí pokožku hlavy. Olej Galbanum má upokojujúce a spevňujúce vlastnosti. Curcuma zohráva kľúčovú úlohu, pretože dáva vlasom tvar a lesk. Olej semien klinčeka odstraňuje tvorbu nadbytočného kožného mazu, obnovuje a normalizuje rovnováhu pokožky hlavy. Esenciálny olej borovice lesnej a prírodné kryštály mentolu poskytujú dostatočnú výživu pre vlasy počas ich zotavovania a rastu.

INTENZÍVNA LIEČBA

šampón + sérum 2 - 3 krát týždenné

PREVENCIA A STAROSTLÍVOSŤ

šampón + sérum 1 - 2 krát týždenne

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie