BackBar COLOR MASK Č.05 - Cream Plus

BackBar COLOR MASK Č.05 - Cream Plus

  • Skladom 7,55
  • 7,55€Pri objednávke nad 50€ poštovné zdarma v rámci Slovenska

Pri objednávke nad 100€ poštovné zdarma v rámci České republiky

Maska na ochranu farby pre farbené vlasy. Prečo je špeciálna: Obohatená extraktom zo slnečnicových semien, superpotraviny bohatej na vitamín E a kyselinu linolénovú. Jeho bohatá a krémová receptúra pomáha zachrániť farbu vlasov,

dodáva lesk a vyživuje.

Vôňa: kvetinová.

Spôsob použitia:

Po umytí vlasov šampónom, naneste na mokré vlasy a prečešte. Nechajte pôsobiť 2-3 minúty. Opláchnite.

*Dávkovač nie je obsahom balenia (pri produktoch objemom 1L). Je potrebné zakúpiť zvlášť.

Maska sa používa na lamináciu vlasov

NAČO LAMINOVAŤ?

Každý vlas vyzerá ako kmeň (odborný názov je "stvol") so šupinami, ktoré od začiatku obklopujú ho veľmi tesne. Ale pod vplyvom času a nepriaznivých faktorov tieto šupiny začínajú sa odlupovať a povrch vlasu sa stáva drsným. Končeky sa štepia, lámu, vlasy strácajú lesk lebo ich odrážajúca plocha je poškodená. Ochranná vrstva, tvoriaca sa na povrchu vlasu po laminovaní, spája končeky a vytvára nový povrch. Je bezbečná lebo do jej zloženia patria rôzne prospešné látky, napríklad, proteín, ktorý pridá vlasom pružnosť a obrannú schopnosť voči rozličným poškodeniam. 

 Na lamináciu je ideálne používať koktail prípravkov  FARMAVITA:

BackBar COLOR MASK Č.05  + AMETHYSTE COLOR RE­VITAL RESTORING LOTION

 Laminácia vlasov pomocou BackBar COLOR MASK Č.05

 Laminácia vlasov – je proces v priebehu ktorého sa na povrch vlasov nanáša špeciálny vzdušný film. Tento postup je podobný laminácie papiera – posilňuje vlasy, účinne chráni pred poškodením. Navyše, laminácia zlepší tvar vlasov, vyhladzuje ich a pridá lesk, chráni pred vonkajšími nepriaznivými faktormi. Najlepší účinok laminácie pozoruje sa na zafarbených, ondulovaných, rozštiepených a jemných vlasoch.

Laminácia:

Umyjeme vlasy šampónom Back Bar Mint na hĺbkové čistenie (umyjeme len vlasy po celej dĺžke nie pokožku). Dôkladné osušíme uterákom, učešeme a rozdelíme na 5 centimetrov široké a 3 milimetre hrubé častí začínajúc od zátylku. Podkladáme fóliu pozdĺž tej časti vlasov, ktorú spracúvame. Zmes Back Bar Cream Plus Mask dávame len na tie miesta, kde vlas je poškodený a drsný. Kučeravé a ondulované vlasy môžeme obrábať bez používania fólie pomocou klimazónu alebo sušiacej helmy. Ak používame zmes po celej dĺžke vlasov, musíme nechať 2-3 centimetre od korienkov. Prameň zabalíme do fólie aby sme nezalomili končeky. Keď sú všetky vlasy zabalené, žehlíme každý prameň začínajúc od zátylku. Teplota musí byť menej 180 stupňov, každý prameň žehlíme 4 sekundy. Aby sme nepopálili pokožku hlavy, pod každým prameňom umiestnime vreckovku alebo servítku. Počas procedúry, ak vlasy sú veľmi drsné alebo poškodené, môžeme počuť hlučné praskanie. Po ukončení necháme vlasy úplne vychladnúť a potom dôkladné umyjeme pod tečúcou vodou. 

Počas laminácie vlasy prímu toľko zmesi koľko potrebujú! 

V závislostí od stavu vlasov laminácia sa drží až 4 týždne a má kumulačný efekt. 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie