Krém-farba Suprema Color 60 ml

 

Krém farba na vlasy 60 ml

 

Suprema Color 60 ml – profesionálna krém farba na vlasy, ktorá vďaka svojim  unikátnym prvkom  si poradí so šedinami akejkoľvek zložitosti.  Zaistí 100% zafarbenie šedín.  SUPREMA COLOR zaručí sýty, lesklý a jasný výsledok vďaka prísadám najvyššej kvality a vzorcu s krémovou zásadou, obohateným  látkami a tukmi, ktoré zvlhčujú  a regenerujú vlasy, a zároveň spolupracujú s výnimočným, obdivuhodným súhrnom olejov.  Po zafarbení vonkajšia vrstva vlasu je tesne doliahnutá, a vďaka olejom, ktoré sú súčasťou, vlasy nadobúdajú lesklý vzhľad, sú zdravšie a hodvábnejšie. 

OHROMUJÚCA KOLEKCIA FARIEB - 121 odtieňov 

 

Miešanie:

Zmiešame SUPREMA COLOR 1:1,5 a oxidačné činidlo CREAM DEVELOPER 10/20/30/40 vol.  alebo 1:2 s 40 vol.   v prípade super vysvetlenia vlasov.

Zmiešame SUPREMA COLOR 1:1 s CREAM DEVELOPER  10/20/30/40 vol.  aby sme dostali intenzívnejšie zafarbenie. 

Návod na použitie:

Do 50% šedivých vlasov  použijeme iba farbu so zvoleným odtieňom.

Pri viac ako 50% šedivých vlasov  použijeme polovicu tuby farby potrebného odtieňa  a polovicu tuby   prírodného  odtieňa  v pomere  približne 1:1 (napríklad, 6.35+6.0). 

Doba pôsobenia: Ak farbíme tón v  tón dáme oxidačné činidlo 3% (10vol) na 30-40 min. Ak farbíme šedivé vlasy dáme oxidačné činidlo 6% (20vol) na 30-45 min. Ak vytónujeme 2-3 tóny svetlejšie dáme oxidačné činidlo 9% (30vol) na 30-40 min. Na osvetlenie 4-5 tónov používame intenzívnejšie odfarbovače — dáme oxidačné činidlo 9% (30vol) alebo 12% (40vol) na 40-45 min. Po zafarbení umyjeme vlasy teplou vodou používajúc šampón na farbené vlasy Back Bar Red Orange alebo Amethyste Color Shampoo.

Prvé použitie (nefarbené  vlasy): najprv nanesieme časť zmesi po celej dĺžke vlasov unikajúc korienky a čakáme nasledujúcich 20 minút. Zvyšok zmesi dáme na korienky  a čakáme 20 minút navyše. Celkový čas zafarbenia je 40 minút.

Farbenie odrastených korienkov:  nanesieme časť zmesi na odrastené korienky, čakáme 20-30 minút. Zvyšok zmesi nanesieme na  celkovú dĺžku  vlasov a čakáme nasledujúcich 10-15 minút. 

Technológie a aróma:

Aróma – novšia a inovačná ovocná aróma s jarnou čerstvosťou  maskuje  vôňu amoniaku a spríjemní priebeh farbenia pre zákazníka aj kaderníka.

Veľkolepý súbor olejov:  arganový, makadamiový   a avokádový oleje vytvárajú silnú kombináciu zmäkčujúcich a starajúcich sa prvkov, a zaručia  žiarivý lesk  a ochranu vlasov.

Makadamiový olej je obohatený kyselinou olejovou, palmiteoylovou a linolovou ako aj nasýtenými mastnými kyselinami s neporovnateľnými zmäkčujúcimi vlastnosťami.

Arganový olej je jedným y najvzácnejších olejov na zemegule, je bohatý E–vitamín, linolovú kyselinu, prírodné  tokoferoly, ktoré mu  pridávajú antioxidačné vlastnosti.

Olej avokáda je nasýtený mastnými kyselinami (84%), А - vitamínom, В - vitamínom, čo  ho robí mimoriadne účinným  prvkom  starostlivosti o vlasy.

Krémová zásada je obohatená zložkami a tukmi, ktoré kondicionujú vlasy.