Lotion tricogen - Sérum intenzívneho trichológického pôsobenia

Lotion tricogen - Sérum intenzívneho trichológického pôsobenia

  • Skladom 20,50
  • 20,50€Pri objednávke nad 50€ poštovné zdarma v rámci Slovenska

Pri objednávke nad 100€ poštovné zdarma v rámci České republiky

Umožňuje prírodný rast vlasov, vyrovnáva trichológické poruchy, spôsobené nadbytočnou tvorbou mazu pokožky a lupinami. Bojuje s prejavmi seborea, pomáha ničiť lupiny a braní vypadávaniu vlasov. Tento trojitý efekt sa dosahuje pri používaní úplného programu Tricogen.

Návod  na použitie: umyjeme vlasy špeciálnym šampónom Tricogen. Masírujúc pokožku nanesieme obsah ampuly na korienky vlasov. Necháme účinkovať niekoľko minút a spravíme  účes bez opláchnutia. Používame 2 ­- 3 krát týždenne. Keď sa stav vlasov a pokožky zlepší, odporúčame používať jedenkrát týždenne s podporovacím účelom.

ÚČINKUJÚCE PRÍSADY:

 Balsamo FIORAVANTI. Tento bohatý komplex vzácnych rastlinných silíc byliniek Stredozemia má antiseptický a hojací efekt. Myrha odjakživa sa používa ako účinkujúci antiseptikum a upokojujúci  prípravok, zázvor má tonizujúce a spevňujúce schopnosti. Synergia týchto prírodných látok vedie ku zničeniu všetkých cudzích a škodlivých prvkov vo vlasovej cibuľke. Silica Vavrínu pravého zaistí optimálne podmienky na zachovávanie tonusu vlasových hrbolčekov, a výťažok škorice (Cinnamon), ktorá je maltovinou, efektívne očistí pokožku. Olej Galbanum má upokojujúce a spevňujúce vlastnosti. Kurkuma má ústrednú úlohu, pretože dodáva vlasom tvar a lesk. Olej semien klinčekov odstráni nadbytočnú tvorbu mazu, obnoví a normalizuje bilanciu pokožky. Silica divej lesnej borovice a prírodné kryštály mentolu zaistia dostatočnú výživu vlasov počas ich regenerácie a rastu.

INTENZÍVNA LIEČBA

 šampón + sérum 2-3 krát týždenne

 PREVENCIA A OŠETROVENIE

 šampón + sérum 1¬-2 krát týždenne

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie